Müüa ettevõte Eesti

English image


Mida ulatuslikum müügipiirkond, seda parem hind?

Täiesti võimalik, et konkurent on nõus pakkuma Sinu ettevõtte eest head hinda. Samas võib-olla ka Euroopas potentsiaalseid ostjaid, kellel on rohkem kapitali ja kes on võimelised maksma kõrgemaid kordajaid. Ettevõtte müügil on piiriülene M&A tehing võtmeks, mis võimaldab Sul oma ettevõtte eest  saada parimat hinda. Piiriülesed M&A tehingud pole sobilikud ainult suurtele rahvusvahelistele äridele, vaid ka ettevõtetele, kelle käive algab 5M eurost. Parimad tulemused firma müügil saavutatakse, kui „ laua ümber“  leitakse võimalikult palju tõsise huviga potentsiaalseid ostjaid. Euroopast pärit ostjad ootavad Eesti turule sisenemist ja võivad olla Teie ettevõttele potentsiaalseks ostjaks.
Sell your Estonian business Võta meiega ühendust saamaks lisateavet oma Eesti ettevõtte müügivõimalustest.

Kas Sulle meeldiks suhelda eesti keelt kõneleva nõustajaga?

Parim viis müümaks Eesti ettevõtet on kasutada M&A konsultanti, kes valdab Sinu emakeelt ja omab ligipääsu Euroopa ja rahvusvahelisele ostjate võrgustikule. Võta meiega kindlasti ühendust ja saad teada meie müügikogemustest Eesti ettevõtete müügil.
Kas Teie nõustaja räägib ka teisi Euroopa keeli?
Kas Teie finantsnõustaja valdab keeli? Selleks, et müüa oma ettevõtet Euroopas, vajad Sa emakeeles kõnelevaid konsultante. CFIE s on võrgustik Euroopa M&A nõustajatest, kellel on kohalikul turul tugev positsioon ning kes valdavad enamikku euroopa keeli.Kuidas müüa oma ettevõtet?

CFIE võrgustik on tuntud oma tugeva meeskonnatöö poolest. Meie nõustajad omavad laialdasi teadmisi paljudest nišši tööstusharudest. Nõustajad suhtlevad Sinuga emakeeles ja omavad kogemusi ning põhjalikke teadmisi erinevatest valdkondadest. Ettevõtte müügiprotsessi on alati kaasatud kohalikud nõustajad, kes teevad koostööd M&A ekspertide meeskonnaga, mis koosneb rohkem kui 50st M&A nõustajast.

Müües oma ettevõtet on tähtis, et nõustaja oleks kompetentne.
Põhilised tegutsemisvaldkonnad:

Eesti M&A nõustajad (töösolevad ostu- ja müügi mandaadid)


Meie meeskonnas on eesti keelt kõnelevad M&A nõustajad, kes omavad potentsiaalsete ostjate kontakte ning on kursis kohaliku turu eripäradega. Meil on kliente, kes tunnevad Eesti ettevõtete vastu huvi ja võiksid olla Sinu äri potentsiaalseteks ostjateks.

Kui müüd oma ettevõtet

 Ettevõtte müük on väga oluline otsus, arvestades seda, kui palju on sinna panustatud aega ja energiat. Äri müük võib-olla strateegiline samm, kuid võib-olla põhjustatud ka sellest, et pereringis puudub järeltulija, kellele juhtimine üle anda. Viimasel juhul võib MBI või MBO olla lahenduseks, mida M&A nõustajat kasutades on võimalik saavutada. Strateegiline müük ei pea ilmtingimata tähendama terve ettevõtte müüki, müük võib hõlmata ka väiksemat või suuremat osa ettevõtte aktsiatest. Tähtis on ajastus, millal oleks mõistlik oma äri Eestis müüma hakata. Enne tegeliku müügiprotsessi algust on vajalik äri selleks ette valmistada. Tuleb kindlustada see, et firma struktuur oleks puhas ja hästi organiseeritud, kuna see suurendab võimalusi ettevõtte edukaks müügiks.

Plaanides oma ettevõtte müüki, ära kõhkle meiega kontakt Erki Katkosild!
M&A nõustajad Corporate Finance in Europe-st on valmis Sind aitama Sinu firma müügiprotsessis. Me anname Teile tasuta nõu, kas aeg Sinu firma müügiks on küps ning ülevaate kitsaskohtadest, et ettevõte saaks edukalt müüdud.